Twoje wsparcie w rekrutacji

Inżynier systemowy (Linux)

Od 25 lat firma Infomex dostarcza swoim Klientom zaawansowane usługi IT z dziedziny auto ID, data center, infrastruktury IT, oprogramowania biznesowego oraz telekomunikacji i teletechniki. Doświadczona kadra inżynierów, serwisantów, doradców biznesowych, rozwinięta baza logistyczna oraz profesjonalny systemem helpdesk działający 24 h/dobę umożliwiają nam kompleksową realizację różnorodnych projektów informatycznych oraz zapewnienie bezpośredniego wsparcia specjalistów na każdym etapie – od analizy biznesowej, poprzez szkolenia, aż po nadzór powdrożeniowy. Na pierwszym miejscu stawiamy pełną satysfakcję Klienta, który korzystając z oferowanych przez nas rozwiązań optymalizuje swój biznes.

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczna forma współpracy i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Miejsce pracy: Katowice, Żywiec – możliwa częściowa praca homeoffice

Zakres obowiązków:

  • Administracja serwerami firmowymi (Linux, VMWare, Call Manager);
  • zarządzanie infrastruktura sieciową WAN i LAN (HP, Cisco, Linux);
  • outsourcing i obsługa firm zewnętrznych w zakresie rozwiązań sieciowych;
  • współpraca z Działem Handlowym;
  • projektowanie i wdrażanie projektów sieciowych wraz z dokumentacją;
  • zapewnianie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa sieci oraz danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu informatyki lub telekomunikacji;
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość rozwiązań sieciowych (sieci LAN i WAN, sieci WiFi);
  • doświadczenie w konfiguracji i administracji serwerami usługowymi (WWW, mail, SQL, DNS, VPN, FTP);
  • znajomość protokołów sieciowych i konfiguracji usług (TCPIP, SMTP, DNS, HTTP, Radius, DHCP, SQL, VPN, BGP, IPSEC, QoS, 8021.x, 802.1q);
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linuksa (różne dystrybucje), w szczególności w zakresie obsługi usług: dns, dhcp, exim, squid, spamassassin, apache, svn, mysql, pgsql;
  • doświadczenie w konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych (routery, switche, firewall'e, UTM'y, kontrolery WLAN);
  • doświadczenie z rozwiązaniami z zakresu przechowywania i ochrony danych (macierze, biblioteki, systemy backup'u, rozwiązania klastrowe);
  • dobra znajomość rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT;
  • mile widziana znajomość technologii VoIP;
  • mile widziana znajomość rozwiązań z zakresu wirtualizacji (w szczególności KVM, Vmware);
  • mile widziane posiadanie aktualnych certyfikatów z zakresów wymienionych powyżej;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz znajomość języka angielskiego technicznego;
  • dyspozycyjność, sumienność;
  • prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i wiedzy
  • Dodatkową premię za produktywność
  • Elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Udział w ciekawych, referencyjnych projektach
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o unikatową platformę wykorzystującą technologie OpenStack
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • Długoterminową współpracę

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Infomex Sp. z o.o. , 34-300 Żywiec , ul. Wesoła 19B , 553-22-35-835, NIP: 5532235835
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Informatyk
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-12
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-11
Liczba odsłon ogłoszenia:
152
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
SILTRUCK SP. Z O.O.

Informatyk

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Skoczów
2019-08-23 POLECANA
Electropoli Poland Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. wdrożeń systemów

Electropoli Poland Sp. z o.o. wizytówka
Bielsko-Biała
2019-08-22
ARCHE CONSULTING SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

IT Help Desk Specialist

Rzeszów
2019-08-21
TI Poland Wapienica

PRAKTYKI W DZIALE IT

Zawód: informatyk Rodzaj: praktyka
2019-08-19
Pitney Bowes

Senior Consultant - LAD

POLECANA
2019-08-16 POLECANA
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Specjalista IT

Zawód: informatyk Rodzaj: inna

POLECANA
2019-08-12 POLECANA
Infomex Sp. z o.o.
Katowice
2019-08-12
LOQO Systemy Internetowe

Frontend / Web Developer

Zawód: informatyk Rodzaj: praca stała
2019-08-12

Inżynier systemowy, specjalizacja - zarządzanie siecią w Data Center

Katowice
2019-08-07
FELG Software Sp. z o.o.

System Administrator / HelpDesk Specialist

POLECANA
Kraków
2019-08-07 POLECANA
Prescient Sp. z o.o.

DevOps Engineer

Kraków
2019-07-29

Starszy informatyk

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Stargardzie
Stargard
2019-07-20

OPERATOR SPRZĘTU AUDIOWIZUALNEGO

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO- USŁUGOWYCH
od 2340 zł
UoP brutto/m-c
Rybnik
2019-08-23
od 2340 zł

INFORMATYK (KONKURS: A-134-9/19)

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa na okres próbny
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim