Twoje wsparcie w rekrutacji

Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-30

Euromed Medical Solution Sp. z o.o., Sp. k. jest firmą z bogatym portfolio produktów i rozwiązań dla diagnostyki obrazowej światowych producentów Sprzętu medycznego. Działamy na polskim i światowym rynku aparatury medycznej od ponad 15 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

key account manager

na teren województwa:

  • łódzkiego

Numer referencyjny: 07/2019

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż sprzętu medycznego
  • realizacja comiesięcznych planów sprzedażowych
  • realizacja celów sprzedażowych poprzez utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
  • prowadzenie prezentacji i wystąpień dla klientów podczas spotkań indywidualnych i eventów
  • uczestniczenie w szkoleniach
  • monitoring rynku celem utrzymywania przewagi konkurencyjnej
  • rozwój sprzedaży na wyznaczonym obszarze geograficznym

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • znajomość techniki sprzedaży,
  • predyspozycje do pracy w handlu - wysoka komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy,
  • umiejętność obsługi komputera: pakiet MS Office, Internet,
  • aktualne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. wyższe (licencjackie)
  • doświadczenie w branży diagnostyki obrazowej będzie dużym atutem ale nie jest warunkiem koniecznym
  • uczciwość i sumienność

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie
  • Okres próbny, a następnie umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju i szkoleń zagranicznych
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Narzędzia pracy: m.in. samochód służbowy, telefon, laptop
Zawód:
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-16
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
416
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)