Twoje wsparcie w rekrutacji

Inżynier Projektu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-19

Ogłoszenie na stanowisko Inżynier Projektu - RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.
Stanowisko:Inżynier Projektu

Zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego,
  • opracowanie dokumentów projektowych (schematu technologicznego, listy podzespołów, harmonogramu prac itp.),
  • kompleksowy nadzór nad realizowanymi projektami,
  • nadzorowanie postępu prac pozostałych działów związanych z prowadzonym projektem,
  • nadzór nad kosztami projektu,
  • nadzór nad montażem i uruchomieniem u klienta,
  • stały kontakt z klientem w czasie trwania projektu oraz wsparcie techniczne po zakończeniu projektu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość środowiska MS Office, AutoCAD 2D,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • podstawowa wiedza techniczna z dziedziny maszynoznawstwa,
  • dyspozycyjność, gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych,
  • zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy

  • pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym,
  • szkolenia techniczne i produktowe,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.
Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
870
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ATEPAA

Project Manager ze znajomością języka francuskiego

Zawód: project manager Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA
Bielsko-Biała
2019-11-04