Kontroler dokumentów

Termomeccanica Ecologia
  • Rzeszów, podkarpackie

Inżynier

Umowa o pracę

O nas
Termomeccanica Ecologia to wiodąca firma w sektorze budowy spalarni odpadów, obecnie zaangażowana w budowę drugiej linii w Rzeszowie. W lutym 2024 r. pozyskała kontrakt, w konsorcjum z PORR, na budowę spalarni odpadów w Gorlicach. Miejscem pracy jest biuro budowy w Rzeszowie - Ciepłownicza 8, 35-322 Rzeszów, z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej.

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie dokumentacją projektu Gorlice dla konsorcjum w składzie PORR&TME,
• Zajmowanie się formalnymi aspektami dokumentacji: przydatnością do wymogów umownych, poprawnością niektórych tłumaczeń, doradztwem dla dostawców w zakresie prawidłowego przygotowania dokumentacji,
• Przygotowanie dokumentacji do przekazania do klienta końcowego (przygotowanie przekazu i wysłanie do klienta),
• Monitorowanie postępu w składaniu dokumentacji przez dostawców,
• Sporadyczne tłumaczenie z polskiego na angielski i odwrotnie.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne),
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Umiejętność obsługi programów MS Word, MS Excel,
• Umiejętność obsługi programu Auto Cad.
Mile widziana znajomość języka włoskiego oraz wiedza techniczna.

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wynagrodzenie: 7.000 zł netto,
• Pracę w godzinach 8-16 lub 9-17 z elastycznością,
• Miłą atmosfera, zgrany zespół i dobre warunki pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)