Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 29.05.2024
  • Strzyżów, podkarpackie pow. strzyżowski

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Zbiórka odpadów komunalnych, sprzątanie pomieszczeń, odsnieżanie placów parkingów.

Informacje podstawoweMiejsce pracy: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Asystent do spraw księgowości

Obowiązki

  • Segregacja dokumentacji pod względem ich rodzaju
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - rachunkowym
  • Przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych
  • Sprawdzanie zapisu kont rachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami
  • Wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego zadekretowanych dokumentów
  • Archiwizowanie dowodów księgowych
  • Korespondencja z bankami i urzędami
  • Sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Wymagane dokumenty: CV,LM

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę jednozmianową

Visa