• Pasłęk, warmińsko-mazurskie pow. elbląski

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: doświadczenie w opracowywaniu diagnoz/analiz potrzeb rozwojowych dla przedsiębiorstw lub doświadczenie w pracy o podobnym zakresie
    doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami
    praktyczna znajomość Bazy Usług Rozwojowych
    mile widziana praktyczna znajomość programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków europejskich
    znajomość pakietu Microsoft365 i MS Office (w szczególności Excel, Word)
    znajomość specyfiki pracy projektowej, w tym opanowana umiejętność pracy pod presją czasu
    umiejętność pracy zespołowej, również w zespołach rozproszonych: zrozumienie celów projektów i priorytetów zespołu oraz zdolność do ich przełożenia na własną, codzienną, indywidualną pracę
    odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i terminowość
    wykształcenie wyższe
    wymagane czynne prawo jazdy kat. B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia , w zaleąności od kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)