Czy to Twoja firma?

STOWARZYSZENIE CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA praca

Pasłęk
STOWARZYSZENIE CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy STOWARZYSZENIE CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA

Praca alert - powiadomienia

Praca STOWARZYSZENIE CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA

  • Doradca mśp

    STOWARZYSZENIE CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA
    • Pasłęk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

STOWARZYSZENIE CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STOWARZYSZENIE CENTRUM ROZWOJU EKONOMICZNEGO PASŁĘKA - oferty archiwalne

  • Pracownik biura

    • Pasłęk
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prace biurowe, segregacja dokumentów, archiwizacja , weryfikacja formalna,obsługa korespondencji, informowanie o projekcie
      godz. pracy 8-12

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet MS OFFICE
      • Inne wymagania: pracodawca wymaga wyksztalcenie min. średniego ,dobrej znajomości programów komputerowych MS OFFICE m.in. Word, Excel, umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy , sumienności w wykonywaniu zleconych zadań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pasłęku