Monter instalacji sanitarnych/ pomocnik

sanitarna
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma sanitarna o ugruntowanej pozycji na rynku polskim poszukuje do pracy monterów instalacji i sieci sanitarnych oraz pomocników monterów.

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych

montaż specjalistycznych urządzeń

układanie rur i uszczelnianie ich połączeń

usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń

prace ziemne

Oferujemy

umowę o pracę

zarobki uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia

Oczekujemy:

wykształcenia min. zawodowego, mile widziane kierunkowe

zaangażowania, chęci do pracy, sumienności i odpowiedzialności

mile widziane doświadczenie na takim samym stanowisku

mile widziane prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego w siedzibie firmy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)