Przedstawiciel handlowy - handlowiec na woj. małopolskie.

  • Kaszów, małopolskie pow. krakowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
    Zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa w działaniu, otwartość na innowacje, dyspozycyjność
    Umiejętność organizacji pracy i osiągania wyników
    Znajomość technik sprzedaży i samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego
    Kreatywność, determinacja w osiąganiu celów, konsekwencja w działaniu, poczucie odpowiedzialności
    Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    Znajomość branży vendingowej będzie dodatkowym atutem
    Prawo jazdy kat. B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 7-15.00, praca woj. Małopolskie
    wynagrodzenie ustalane w rozmowie kwalifikacyjnej z Pracodawcą
    opis warunków pracy uwzględniający informacje o występowaniu na stanowisku lub stanowiskach pracy czynników niebezpiecznych, szkodliwych dla zdrowia lub czynników uciążliwych i innych wynikających ze sposobu wykonywania pracy, z podaniem wielkości narażenia oraz aktualnych wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia, wykonywanych na tym stanowisku/stanowiskach:
    I. Czynniki fizyczne
    II. Pyły
    III. Czynniki chemiczne
    IV. Czynniki biologiczne
    V. Inne czynniki, w tym niebezpieczne.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)