FHTU SEBA Sebastian Trefon

Kierowca C+E (400 zł netto dniówka + premia)

  • Ożarowice, śląskie pow. tarnogórski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

FHTU SEBA Sebastian Trefon - nasza firma powstała w 2004 roku i od tego czasu zajmujemy się transportem towarów oraz spedycją międzynarodową i krajową. Nasze doświadczenie oraz posiadany nowoczesny i ekologiczny tabor sprawiają, iż jesteśmy firmą która sprosta najbardziej nawet wymagającym klientom i zadaniom.

Zatrudnię kierowcę z uprawnieniami kategorii C+E.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV

Zakres obowiązków

  • Praca w ruchu międzynarodowym - trasy głównie FR, DE, BENELUX, CZ

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E;
  • Karta kierowcy;
  • Kurs na przewóz rzeczy;
  • Dbałość o powierzony sprzęt;
  • Rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy uczciwość;

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Własną spedycję;
  • Samochód przypisany do kierowcy;
  • Praca zgodnie z normami Tacho;
  • Terminowe wynagrodzenie;
  • Zarobki minimum 400 zł netto dniówka + premia;
  • System pracy od pon. do pt. lub wyjazd na jeden weekend w trasie;
  • Administratorem danych osobowych jest F.H.T.U. SEBA Sebastian Trefon 42-460 Mierzęcice Ul Wolności 22, NIP: 6451575786. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.H.T.U. SEBA Sebastian Trefon 42-460 Mierzęcice Ul Wolności 22, NIP: 6451575786 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)