Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Spedytor transportu międzynarodowego aut do 3,5 t

  • Warszawa, mazowieckie

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Interlogis Arkadiusz Czyżewski łączy działalność operatora logistycznego oraz firmy transportowo-spedycyjnej. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym kompleksowe usługi transportowo – spedycyjne. Kluczowym obszarem naszej działalności jest organizacja transportu drogowego w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.Poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor międzynarodowy pojazdów do 3,5 t.

Obowiązki

  • Samodzielne organizowanie i koordynacja transportu międzynarodowego dla pojazdów dostawczych do 3,5 t;
  • Aktywne pozyskiwanie i sprzedawanie ładunków na giełdach transportowych;
  • Nadzorowanie poprawności realizacji pozyskanych zleceń transportowych oraz rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas realizacji zleceń;
  • Monitorowanie postępu transportu i zapewnienie terminowej dostawy;
  • Kontakt z przypisanymi kierowcami, nadzorowanie czasu pracy przypisanych kierowców;
  • Budowanie oraz utrzymywanie profesjonalnych, długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży spedycji międzynarodowej przy prowadzeniu aut dostawczych do 3,5 t (busów);
  • Swobodna komunikacja w j. polskim oraz w j. angielskim;
  • Znajomość obsługi giełd transportowych TimoCom i Trans.eu;
  • Znajomość przepisów i procedur dotyczących transportu międzynarodowego;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz analityczne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;
  • Wysoka kultura organizacji pracy własnej oraz trafnego określania priorytetów;
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny;
  • Elastyczność w zakresie umowy (umowa o pracę, B2B, umowa - zlecenie);
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy, a po wdrożeniu możliwość przejścia na pracę w systemie hybrydowym,
  • Służbowy laptop i telefon;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.