OPERATOR WIERTNICY

Zakład Usług Geologicznych GEOTECH Sp. z o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakład Usług Geologicznych Geotech Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnimi tradycjami w dziedzinie szeroko rozumianej geoinżynierii. Jako jedna z niewielu firm w tej branży świadczymy specjalistyczne usługi na najwyższym światowym poziomie. Uczestniczymy w największych projektach budowlanych na terenie całego kraju.

Stanowisko: Operator wiertnicy

Opis stanowiska:
 obsługa wiertnic geologicznych, gąsienicowych i kołowych oraz kotwiarek,
 wiercenia geologiczne,
 transport maszyn wiertniczych

Wymagania

 uprawnienia na obsługę urządzeń wiertniczych
 mile widziane prawo jazdy kat. C, C+E.
 dyspozycyjność i gotowość do odbywania wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
 mile widziane doświadczenie
 komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
 bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy

 stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 umowa o pracę,
 pracę w doświadczonym zespole,
 praca w delegacji (zapewnione zakwaterowanie),
 wynagrodzenie adekwatne od posiadanych kwalifikacji (wynagrodzenie zasadnicze, premia zadaniowa, dodatek funkcyjny, premie uznaniowe)
 możliwa praca na terenie całej Polski (głównie woj. podkarpackie, małopolskie, lubelskie)
 praca przy największych projektach budowlanych i geologicznych
 możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
 benefity pracownicze (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne )

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: @ w tytule zamieszczając nazwę stanowiska: OPERATOR WIERTNICY.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)