Asystent projektanta - branża konstrukcyjna

ABP
  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pow. ostrowski

Inżynier

Umowa o pracę

Firma Agat Budownictwo Przemysłowe Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim poszukuje kandydata na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji.

Specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym - branża spożywcza. Projektujemy konstrukcje stalowe oraz żelbetowe. Więcej informacji na nasz temat na naszej stronie pracowniaabp.pl

Obecnie poszukujemy studenta ostatnich lat studiów lub absolwenta kierunku budownictwo, dla którego dojazd do Ostrowa Wielkopolskiego nie będzie problemem (brak możliwości pracy zdalnej).

Zakres obowiązków kandydata to:

-wykonywanie dokumentacji projektów budowlanych / technicznych / wykonawczych / warsztatowych

-koordynacja międzybranżowa rozwiązań projektowych

-wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych

-rozwiązywanie zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów

Wymagania

-wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo lub student ostatnich lat

-zdolność analitycznego myślenia

-znajomość programów typu AutoCAD oraz MS Office,

-mile widziana (dodatkowy atut) znajomość programów obliczeniowych Robot, RM-WIN,

-mile widziana (dodatkowy atut) znajomość programów do modelowania 3D,

-odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy

-wynagrodzenie zależne od umiejętności, powiązane ze stażem i kompetencjami (zarobki są uzależnione od zaangażowania i kwalifikacji),

-godziny pracy w godzinach 8-16

-pracę przy ciekawych projektach
-współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem,
-możliwość uzyskania praktyki do projektowych uprawnień budowlanych
-możliwość zdobycia umiejętności obsługi programów do modelowania 3D i programów obliczeniowych,

Forma zatrudnienia do ustalenia (preferujemy umowę o pracę, ale możliwe także samozatrudnienie).

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r, nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)