mdm NT Sp. z o.o.

Księgowa/Księgowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Firma mdm® NT jest wiodącym producentem akcesoriów wykorzystywanych do budowy dachów oraz wysokiej jakości wyrobów paroizolacyjnych i membran, znajdujących zastosowanie w budownictwie. Ponadto spółka rozwija produkcję wysokoparoprzepuszczalnych membran wytwarzanych na bazie termoplastycznych poliuretanów (TPU), przeznaczonych do produkcji zaawansowanych laminatów technicznych i tekstylnych. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku -Białej działa od 1995 r. na rynku i jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych oraz nowoczesnych filmów, laminatów i włóknin, które są wykorzystywane w różnych branżach. Końcem 2022 roku rozpoczęliśmy również produkcję w zakresie zintegrowanych dachów solarnych - MyRoof. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne w Bielsku-Białej, Bażanowicach, Wojciechowie oraz Wiślicy. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w branży nowych technologii, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów księgowych
  • księgowanie faktur kosztowych do rejestru VAT
  • przygotowywanie faktur kosztowych do przelewów
  • sprawdzanie dokumentów kosztowych w rejestrze VAT
  • uzgadnianie zapisów na kontach księgowych
  • prowadzenie kasy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • znajomość systemów finansowo-księgowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • dokładność i terminowość

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • ubezpieczenie na życie WARTA
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • karta Medicover Sport
  • możliwość zdobycia nagród w ramach Programu Poleceń Pracowniczych oraz Fabryki Pomysłów
  • podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji
  • Administratorem danych osobowych jest MDM NT Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Bestwińska 143, NIP: 5482614481. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MDM NT Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Bestwińska 143, NIP: 5482614481 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)