Pomoc księgowa / Pracownik biurowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Logistyka Odpadów Sp. z o.o.

Logistyka Odpadów Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu gospodarki odpadami.

Naszym celem jest świadczenie usług w najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz jednostek samorządów terytorialnych.

Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów z branży ochrony środowiska oraz logistycznej. Zdobyte doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników sprawiło, że jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki odpadów.

Specjalizujemy się gospodarce odpadami niebezpiecznymi i innymi niż niebezpieczne w szczególności w usuwaniu wszelkich wyrobów zawierających azbest.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja oraz współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym przy prowadzeniu pełnej księgowości,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów, uzgadnianie sald z klientami,

  • wprowadzanie transakcji z wyciągów bankowych,

  • sporządzanie dyspozycji do przelewów bankowych,

  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową oraz urzędową,

  • wprowadzanie faktur zakupowych,

  • czynności związane z kontrolą zobowiązań i należności,

  • wystawianie faktur sprzedażowych zgodnie z obwiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi,

  • rozliczanie zaliczek pracowniczych oraz pieniędzy firmowych,

  • kontakt z klientem,

  • archiwizowanie dokumentów księgowych,

  • stosowanie zmian w przepisach podatkowych, identyfikowanie problemów podatkowych,

  • zapewnienie zgodności z przepisami podatkowymi,

  • weryfikacja faktur zakupowych i pozostałych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z pełną księgowością min. 1 rok,

  • obsługa narzędzi pakietu MS Office (w szczególności MS Word, Excel),

  • nastawienie na jakość i terminowość wykonywanych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • otwartość na nowe rozwiązania,

  • skrupulatność i analityczny umysł,

  • wiedza na temat zasad księgowości, podatków, rozliczeń,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 - 15:00,

  • pracę w stale rozwijającej się firmie w doświadczonym i dynamicznym zespole,

  • środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę,

  • konkurencyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,

  • pełne wdrożenie w obowiązki pod opieką doświadczonych członków zespołu.

  • Administratorem danych osobowych jest Logistyka Odpadów Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Szklana 20, NIP: 6342894239. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Logistyka Odpadów Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Szklana 20, NIP: 6342894239 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)