REKORD-WESPRA SP. Z O.O.

Zatrudnię Księgowego do biura rachunkowego

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 5 000-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma zajmuje się badaniem sprawozdań finansowych oraz usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

Na rynku działa od 14 lat.

Zakres obowiązków

  • analiza i weryfikacja danych oraz dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów - pełna księgowość
  • księgowanie dokumentów - pkpir
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS
  • stały kontakt z klientami biura

Wymagania

  • znajmość przepisów prawa bilansowego i podatkowego
  • minimum dwa lata stażu pracy
  • wykształcenie kierunkowe
  • samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym w siedzibie pracodawcy
  • umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • nabycie doświadczenia zawodowego oraz wiedzy specjalistycznej
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • współpraca oraz wsparcie merytoryczne doświadczonych specjalistów

  • Administratorem danych osobowych jest REKORD-WESPRA ZESPÓŁ WERYFIKACJI SPRAWOZDAŃ I ORGANIZACJI RACHUNKOWOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-300 BIELSKO-BIAŁA UL. 1 DYWIZJI PANCERNEJ 45, NIP: 5471963568. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REKORD-WESPRA Zespół Weryfikacji Sprawozdań i Organizacji Rachunkowości Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. 1 Dywizji Pancernej 45, NIP: 5471963568 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)