Specjalista do spraw sprzedaży z językiem niemieckim

  • Gdańsk, pomorskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany,niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Inne wymagania: doświadczenie w sprzedaży, w pracy z różnymi wskaźnikami wydajności i celami sprzedaży, chęć rozwoju umiejętności sprzedażowych, znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 oraz języka angielskiego na poziomie min. B2, wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu, swoboda w rozmawianiu z klientami poprzez telefon, czat lub e-mail.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: bonus powitalny w kwocie 2 000 euro, kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie do pracy, wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się, możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie, wysoce zmotywowany i oddany zespół z płaską hierarchią i nieformalną kulturą, nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami oraz prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)