Sprzedaż międzynarodowa b2b

  • Gdynia, pomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Piu Beauty Company

imports and exports high quality cosmetics from all over the world.

Thanks to many years of experience and contacts made in a vast number of countries we present our products at competitive prices. Each of our business partners is treated individually, with respect and receives an offer suited to their needs. For regular clients we offer favorable pricing, attractive discounts. Choosing Piu Beauty Wholesale you do not need to look for other suppliers.

We supply our clients with premium brand cosmetics and hair care. We believe that success is built on trust and customer satisfaction. Buying from us is safe – We guarantee professional service before and after

Piu Beauty Wholesale zajmuje się eksportem oraz importem kosmetyków na całym świecie. Od czterech lat, w których firma jest na rynku zdobyła wiele kontaktów oraz klientów na całym świecie. Jest doświadczonym sprzedawcą takich marek kosmetycznych jak L'oreal, Lumene, Maybelline, Max Factor i wielu innych. Firma bierze wielokrotnie udział w targach międzynarodowych, gdzie prezentuje swoją konkurencyjną ofertę sprzedażową kosmetyków. Piu Beauty skupione jest na traktowaniu każdego swojego klienta indywidualnie, z należytym szacunkiem i ofertą dostosowaną pod każdą jednostkę. Zależy jej na zbudowaniu trwałej relacji z klientem. Piu Beauty posiada również swoje marki gdzie exportuje je do najskrytszych zakątków na świecie

Dołącz do rodziny Piu Beauty Team!

Zakres obowiązków

  • Jesteś charyzmatyczny! Nastawiony na sukces oraz duże zarobki! Mamy coś dla Ciebie!
  • Sprzedaż hurtowa towarów na skale międzynarodową
  • Tworzenie i przyjmowanie zamówień
  • Bieżąca obsługa połączeń telefonicznych, maila oraz Whatsapp
  • Zdalne prowadzenie negocjacji handlowych
  • Utrzymywanie wysokich standardów obsługi
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z partnerami handlowy
  • Stała współpraca z magazynem w obrębie przyjęć towarów i ich ewentualnych braków w naszym systemie
  • Przygotowywanie ofert handlowych, dokumentacji i kalkulacji
  • Przygotowywanie analiz i raportów - Praca w MS Excel, Word

Wymagania

  • Znajomość języka Angielskiego w formie komunikatywnej w mowie i piśmie - inny język mile widziany
  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz pisania maili i wiadomości
  • Umiejętności negocjacyjne, kreatywność i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów, przy zachowaniu standardów firmy
  • Zaangażowanie, zorientowanie na cel - limit zarobkowy nie istnieje!
  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym- atutem

Oferujemy

  • Pozytywną atmosferę- grupę młodych , ambitnych sprzedawców nastawionych na zysk i rozwój
  • Rozwój w firmie realizującej projekty na całym świecie, będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dwa Wynagrodzenia prowizyjne + stała podstawa
  • Elastyczny grafik (praca od poniedziałku do piątku w przedziale od godz. 08.00 do godz. 19.00, przy zachowaniu 8-godzinnego dnia pracy)
  • Treningi sprzedażowy/negocjacyjny
  • Samodzielność w działaniu
  • Wyjazdy do klientów
  • Podróże służbowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Niezbędne narzędzia do pracy- laptop oraz telefon Iphone
  • Kartę Multisport

  • Administratorem danych osobowych jest Piu Beauty 81-035 Gdynia Boleslawa Krzywoustego 6, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piu Beauty 81-035 Gdynia Boleslawa Krzywoustego 6, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)