Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
RAWIBOX S A

Konstruktor/Kontroler Techniczny Wyrobu

  • Międzyrzecze Dolne, śląskie pow. bielski

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy producentem tektury falistej oraz opakowań z tektury falistej. Firma Rawibox S.A. należy do grupy Rossmann działającej na rynku polskim od 1997r.

Obecnie poszukujemy do nowej lokalizacji w Międzyrzeczu Dolnym pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie opakowań,
  • opracowywanie nowych opakowań zgodnie z wymaganiami klienta,
  • koordynacja i nadzorowanie procesu wdrażania opakowań,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej dotyczącej opakowań,

Wymagania

  • umiejętność projektowania opakowań oraz obróbki zdjęć,
  • znajomość programów Adobe: Photoshop, Illustrator, Corel Draw,
  • duża kreatywność,

Mile widziane:

  • znajomość pojęć poligraficznych,

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • paczki na święta,
  • wczasy pod gruszą,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjny system premiowy
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • spotkania integracyjne,
  • możliwość dodatkowych szkoleń.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest Rawibox S.A. 63-900 RAWICZ PODMIEJSKA 14, NIP: 6991580911. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rawibox S.A. 63-900 RAWICZ PODMIEJSKA 14, NIP: 6991580911 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.