Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Elektromonter (pracownik produkcji) PANOWIE

  • Chorzów, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma PPT Sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 8101) poszukuje dla swojego Klienta, producenta w branży kolejowej, Kandydatów na stanowisko:Elektromonter (pracownik produkcji) PANOWIEMiejsce pracy: CHORZÓW

Obowiązki

  • montaż komponentów zgodnie z instrukcją,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • zdolności manualne,
  • chęć oraz motywacja do pracy,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i narzędziami ręcznymi (suwmiarka, liniał, szlifierka, wiertarka etc.),
  • podstawowa znajomość języka polskiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • stawka 30,00 brutto zł /godzinę
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany;
  • możliwość pracy w weekendy (nadgodziny),
  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE (hostel obok Zakładu).