Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Manager

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Supervising reconciliations of accounts, follow-up on open items;
  • Preparation of monthly and ad hoc reports and analysis;
  • Supervising CIT, VAT, Intrastat, statistics process;
  • Coordinating and updating Transfer Pricing documentation;
  • Payroll coordination with external suppliers;
  • Managing Month End Closure activities;
  • Building and maintaining strong relationships and cooperation with local business controllers and other FSS departments;
  • Verifying current processes and participating in process improvements;
  • Preparing documentation for audit and cooperating with external auditors;
  • Preparing local financial statements based on pre-agreed templates;
  • Supporting other team members in daily operations, sharing knowledge across the FSS;
  • Other tasks delegated by the manager;
  • Team management in the near future.

Wymagania

  • Master Degree in Finance /Accounting/Economics;
  • 8+ years of professional experience in Full Accounting (AP/AR/GL);
  • 3+ years of experience in managing a team;
  • Working knowledge of taxes: CIT, VAT, WHT;
  • Transfer pricing knowledge would be an advantage;
  • Payroll process knowledge;
  • Experience in preparing the Financial Statements; Consolidated financial statements would be and advantage;
  • English advanced working proficiency (C1, min B2);
  • Other languages: Danish, German, French, Swedish would be an advantage;
  • Good knowledge in Excel and other MS Office applications;
  • Strong analytical and organizational skills;
  • Hands on attitude - supporting the team members in daily operations;
  • Problem solving attitude;
  • Previous experience in multinational environments;
  • Ability to adjust to changes;
  • Taking ownership of duties and processes;
  • Strong communication skills.

Oferujemy

  • Parking place
  • Language lessons
  • Multisport card
  • Private medical care
  • Life insurance
  • Hybrid working model
  • Great office location near Dworzec Gdański

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.