HS Multiservices

PRACOWNIK FIZYCZNY - usługi specjalistyczne

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Firma HS Multiservices , z siedzibą w Bielsku-Białej, jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1995 roku. W pierwszym okresie swojej działalności większość usług świadczyła na terenie śląska obsługując głównie placówki handlowe i obiekty użyteczności publicznej.Kolejne lata działalności przyniosły nowe kontrakty, wyjście z usługami poza region śląska oraz rozszerzenie pakietu świadczonych usług.Systematycznie od roku 2000 firma wzmacniała swą pozycję w segmencie usług dedykowanych dla przemysłu, do oferty zostały wprowadzone nowe usługi specjalistyczne, między innymi czyszczenie hydrodynamiczne, usuwanie ciężkich zabrudzeń olejowych.W roku 2001 firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i pozyskała nowe kontrakty, co zdecydowanie wzmocniło jej pozycje na rynku firm świadczących usługi dla klientów przemysłowych.Kolejne lata to dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie palety świadczonych usług poprzez wprowadzenie usług dedykowanych dla klienta przemysłowego. W 2005 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001, a w 2007 System Zarządzania Relacjami z Klientem CRM. Działalność usługowa została skoncentrowana na segmencie przemysłowym. Dynamiczny rozwój firmy oraz potrzeba obsługi Klientów na terenie całego kraju była rezultatem uruchomienia w 2008 roku biur regionalnych oraz stworzenia struktury 4 regionów operacyjno-handlowych.

PRACOWNIK FIZYCZNY - PRACA OD ZARAZ - 538 182 502

Zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników do wykonywania prac specjalistycznych

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:

  • czyszczenie, odpylanie powierzchni przemysłowych
  • praca wykonywana jest na terenie obiektów przemysłowych- praca na terenie całego kraju

Wymagania

  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • telefon: 538 182 502
  • Administratorem danych osobowych jest:
    HS Multiservices Sp. z o.o., ul. Katowicka 101, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 5472146529
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:HS Multiservices Sp. z o.o., ul. Katowicka 101, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 5472146529 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)