Specjalista ds. jakości

  • Jeżowe, podkarpackie pow. niżański

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: pracodawcy:
    Wykształcenie wyższe kierunkowe- Technologia żywności, biotechnologia żywności lub pokrewne
    Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży FMCG (preferowane doświadczenie w branży spożywczej/ farmaceutycznej/ kosmetycznej)
    Praktyczna wiedza dotycząca wymagań systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności/, BRC, IFS, oraz znajomość wymagań systemu HACCP
    Samodzielność w wykonywanych zadaniach
    Zdolność organizowania czasu pracy i ustalania priorytetów zadań
    Znajomość przepisów polskiego i unijnego prawa żywnościowego
    Dobra znajomość j. angielskiego
    Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)