Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

OPERATOR/ USTAWIACZ EKSTRUDERA

  • Biskupice Podgórne, dolnośląskie pow. wrocławski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: LG Electronics 3, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Przygototwanie materiału, maszyny i narzedzi zgodnie z planem produkcyjnym; Rozruch , ustawianie parametrów i obsługa ekstrudera; Bieżąca kontrola jakości produkcji, Optymalizacja procesu ekstruzji;Dbanie o dobry stan techniczny urządzenia,Współpraca z innymi działami m.in. działem kontroli Jakości oraz Utrzymania Ruchu.Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny, praca w godzinach od 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00Miejsce pracy: ul. LG 3 , 55-040 Kobierzyce Kontakt z pracodawcą: AplikujOferta w sali : H

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe i wzwyżstaż pracy na produkcji mile widziany zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu Sumiennność , samodzielność.

Pracodawca

Nazwa: STARION WROCŁAW Sp. z o.o.

Adres: LG Electronics 3, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv