Czy to Twoja firma?

STARION WROCŁAW SP Z O.O. praca

Wrocław
Obróbka mechaniczna elementów metalowych
STARION WROCŁAW SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy STARION WROCŁAW SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STARION WROCŁAW SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STARION WROCŁAW SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • OPERATOR/ USTAWIACZ EKSTRUDERA

    STARION WROCŁAW SP Z O.O.
    • Biskupice Podgórne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Informacje podstawowe

      Miejsce pracy: LG Electronics 3, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

      Zakres obowiązków: Przygototwanie materiału, maszyny i narzedzi zgodnie z planem produkcyjnym; Rozruch , ustawianie parametrów i obsługa ekstrudera; Bieżąca kontrola jakości produkcji, Optymalizacja procesu ekstruzji;Dbanie o dobry stan techniczny urządzenia,Współpraca z innymi działami m.in. działem kontroli Jakości oraz Utrzymania Ruchu.Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny, praca w godzinach od 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00Miejsce pracy: ul. LG 3 , 55-040 Kobierzyce Kontakt z pracodawcą: AplikujOferta w sali : H

      Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

      Wymiar etatu: 1

      Zmianowość: trzy zmiany

      Liczba godzin w tygodniu: 40

      Liczba godzin w miesiącu: 160

      Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 500 PLN

      System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Zapewnienie wyżywienia: NIE

      Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

      Zatrudnienie od zaraz: NIE

      Data rozpoczęcia: 14.04.2024

      Wymagania konieczne

      Zawody: Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych

      Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Pozostałe wymagania

      Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe i wzwyżstaż pracy na produkcji mile widziany zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu Sumiennność , samodzielność.

      Pracodawca

      Nazwa: STARION WROCŁAW Sp. z o.o.

      Adres: LG Electronics 3, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

      Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

      Język aplikacji: polski

      Wymagane dokumenty: cv

      OPERATOR/ USTAWIACZ EKSTRUDERA

Pracodawcy w Wrocławiu