Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024

Konstruktor maszyn

  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

RECONNECT
Agencja Doradztwa Personalnego (2821)

Biuro Kraków
Cystersów 13/3

31-553 Kraków

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo. Nasz Klient obecnie zatrudnia ponad 100 osób w nowo wybudowanej hali produkcyjnej w Skawinie i zajmuje się produkcją wysoko wyspecjalizowanych przyrządzeń ze stali wykorzystywanych do montażu w firmach produkcyjnych. Odbiorcami tych produktów są klienci na całym świecie. Nasz partner skupia się na jakości swoich produktów a co za tym idzie na kwalifikacjach i kompetencjach swoich pracowników. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i związać się z firmą na wiele lat, jest to miejsce dla Ciebie!

Zakres obowiązków

Szukamy obecnie do działu R&D, Konstruktora, który będzie m. in. pracował nad rozwiązaniami hydrauliki siłowej oraz skrawania. Jest to możliwość pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami z podzespołami od najlepszych producentów z całego świata!

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Doświadczenie na pozycji konstruktora maszyn
  • Znajomość konstrukcji maszyn oraz urządzeń
  • Znajomość zagadnień z mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki
  • Znajomość procesu projektowania

Oferujemy

  • Stabilne, wieloletnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę przy produkcji elementów używanych przez klientów na całym świecie
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dokształcania się
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Administratorem danych osobowych jest Reconnect Agencja Rekrutacyjna (2821) 31-553 Kraków ul. Cystersów 13/3, NIP: 7393539247, www.reconnect.com.pl. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Reconnect Agencja Rekrutacyjna (2821) 31-553 Kraków ul. Cystersów 13, NIP: 7393539247, www.reconnect.com.pl zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.