Electrical Supervisor

  • Kraków, małopolskie
  • 11 000-45 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

RECONNECT
Agencja Doradztwa Personalnego (2821)

Biuro Kraków
Cystersów 13/3

31-553 Kraków

Our Client is a market-leading engineering and contracting company in the field of biomass solutions, they are constantly seeking to improve their technology and quality in the efforts to deliver the best biomass-fired energy in the world.

Are you skilled within electrical engineering and do you have a strong technical background combined with experience in the energy industry or similar? Then you may be our new Electrical Supervisor (Kraków/France) to fill an exciting and challenging role in an international and project-based energy business with a lot of competent specialists, who will be your future colleagues.

Zakres obowiązków

Job responsibilities:

  • Supervision of the installation of the electrical system around the biomass boiler, including coordination and supervision of the site
  • Design and order materials

Wymagania

  • Education: B.Sc. or M.Sc. in Electrical Engineering or related field
  • Very good command of English language in speaking and writing
  • Experience in working on similar projects with similar scope of responsibilities
  • EN60364
  • EN60204
  • LV and MV, cables, instrumentation, illumination, lighting protection
  • Excel

Nice to have:

  • French NFC standard

Oferujemy

  • UoP/B2B
  • Atrractive salary
  • Administratorem danych osobowych jest Reconnect Agencja Rekrutacyjna (2821) 31-553 Kraków ul. Cystersów 13/3, NIP: 7393539247, www.reconnect.com.pl. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Reconnect Agencja Rekrutacyjna (2821) 31-553 Kraków ul. Cystersów 13, NIP: 7393539247, www.reconnect.com.pl zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)