Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
Praca ApS

Betoniarz/ Zbrojarz / Cieśla budowlany

  • Dania zagranica

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy grupy Betoniarzy/zbrojarzy oraz Cieśli budowlanychMiejsce pracy znajduje się w okolicach Kolding.Zapraszamy do złożenia swojego CV poniżej lub o kontakt telefoniczny pod numerem:+4531317388

Obowiązki

  • Montaż zbrojeń według dokumentacji (skręcanie, spawanie, zalewanie elementów betonem)
  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri, Doka, Hunnenbeck oraz pozostałych)
  • Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • Samodzielność
  • Mile widziane uprawnienia na Manitou lub podobne maszyny budowlane
  • Komunikatywna znajomość języka Angielskiego

Oferujemy

  • Duńska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 175kr brutto na godzinę
  • Pomoc z zakwaterowaniem (Pokoje zawsze jednoosobowe)
  • Pomoc z uzyskaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do pracy w Danii - Numer Cpr, karta podatkowa, żółta oraz niebieska karta ubezpieczeniowa
  • Wynagrodzenie co 14 dni
  • Możliwość pracy w nadgodzinach