Magazynier 2 zmiany

PowerJobs Sp. z o.o.
  • Gliwice, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Oferujemy

-umowę o pracę tymczasową;
-wynagrodzenie 4300 zł brutto miesięcznie dla osób bez uprawnień;
-wynagrodzenie 4800 zł brutto dla osób z uprawnieniami UDT;
-możliwość uzyskania premii;
-możliwość przejścia w struktury firmy;
-ubezpieczenie grupowe;
-dofinansowanie posiłków;
-bezpłatny parking na terenie zakładu.

Zadania:
-załadunek/rozładunek samochodów;
-pakowanie produktu;
-kompletacja towaru.

Wymagania

-umiejętność pracy w grupie;
-mile widziane prawo jazdy kat B lub uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)

Podobne oferty pracy