Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Pracownik biurowy - pomoc w sekretariacie

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 242-4 242 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik biurowy

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Kancelaria Radcy Prawnego w Bielsku-Białej

Poszukuje kandydatki do bieżącej pracy w Sekretariacie.

Praca na zastępstwo w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków

Ogólny zakres:

  • przyjmowanie i wysyłka korespondencji,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji,
  • kompletowanie i rejestracja dokumentów
  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • mile widziana obsługa programu płacowo-księgowego OPTIMA

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętności organizacyjne, samodzielność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność,
  • łatwość przyswajania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • umowa o prace na zastepstwo,
  • pełny wymiar czasu pracy,
  • praca w stabilnej firmie,
  • miła atmosfera i pomoc ze strony współpracowników.
  • Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka 43-300 Bielsko-Biała Hugona Kołłątaja 14/3, NIP: 5470284279. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KANCELARIA RADCY PRAWNEGO mgr Marek Płonka 43-300 Bielsko-Biała Hugona Kołłątaja 14/3, NIP: 5470284279 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.