Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej – Kraków

  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

ZoltOs.pl jest agencją pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy w Gliwicach w województwie śląskim, zarządzaną przez Aleksandrę Żółtowską-Ostroszczyk.

Agencja działa na rynku krajowym od 2014r. i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników różnego szczebla na stanowiska administracyjno-biurowe.

Rekruterzy agencji rozmowy z kandydatami zwyczajowo przeprowadzają w sposób uzgodniony z Klientem - bezpośrednio lub w miejscach wskazanych przez Pracodawcę.  Ostatecznie to Klient podejmuje decyzję z kim chcę docelowo podjąć współpracę, czy to w formie bezpośredniego zatrudnienia, czy też pracy tymczasowej.

Z usług Agencji korzystają mniejsze i większe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak też lokalnym. Zasięg działania Agencji to obszar Polski południowej m.in. województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie oraz dolnośląskie i opolskie.

Certyfikat Agencji w KRAZ nr 10301.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy biurowej? Nie zwlekaj! Aplikuj!

Dla naszego Klienta - lidera w branży energetycznej uruchamiamy nowy projekt i w związku z tym poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej w tzw. back office.

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej

rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenia od zaraz do 31.12.2024 r. z możliwością przedłużenia w przypadku kontynuacji projektu,
wynagrodzenie brutto za godzinę pracy: 27,70 zł
miejsce pracy: Kraków (Podgórze)
ilość miejsc: 1

Mile widziane osoby wchodzące na rynek pracy i chcące zdobyć doświadczenie w pracy biurowej.

Zakres obowiązków

Realizacja zadań związanych z obsługą kancelaryjną:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • odbiór korespondencji,
  • pozostałe czynności związane z obsługą korespondencji.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy

  • pracę kancelarii podawczej w dużej korporacyjnej energetycznej firmie,
  • pracę biurową przy obsłudze dokumentacji,
  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto za godzinę pracy,
  • pracę w administracji biurowej w tygodniu w godz. 7.00-15.00 z uwagi na dostęp do systemów komputerowych.

Każdy z Kandydatów ma zapewnioną pełną dyskrecję z naszej strony.

Agencja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV) tylko i wyłącznie w urzędowym języku polskim.

W swojej aplikacji prosimy koniecznie umieścić klauzulę ZGODNIE z poniższą treścią:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy w Gliwicach, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.'

Certyfikat Agencji w KRAZ 10301

Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest: ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, ul. Chorzowska 44C, 44-100 Gliwice, NIP: 631-171-59-68. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."