Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
Balticpersonal GmbH

Mechatronik - oferta dla absolwentów szkół średnich i uczelni wyższych

  • Niemcy zagranica
  • 77-100 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Mechatronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Od 2006 roku Balticpersonal z powodzeniem ugruntował swoją pozycję jako niemiecki dostawca usług personalnych w zakresie zatrudnienia tymczasowego i pośrednictwa pracy w Niemczech i Europie Wschodniej. Obecnie dla naszego partnera biznesowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rostock, Niemcy

Zakres obowiązków

NAUCZYSZ SIĘ I TO BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Jako specjalista jesteś pierwszym punktem kontaktowym w zakresie programowania i instalacji systemów sterowania.
  • Dzięki dbałości o szczegóły i umiejętnościom technicznym błyskawicznie rozpoznajesz i usuwasz usterki i awarie.
  • Twoje umiejętności elektroniczne i mechaniczne sprawiają, że jesteś ekspertem w dziedzinie konserwacji systemów.
  • Budując prototypy urządzeń, jesteś integralną częścią nowego i dalszego rozwoju naszych produktów naszego klienta.

Wymagania

  • Pasjonujesz się zarówno mechaniką, jak i elektrotechniką oraz dobrze rozumiesz matematykę, umiesz dobrze język angielski lub niemiecki i nauki ścisłe.
  • Twoja wiedza techniczna i umiejętności sprawiają, że wyróżniasz się z tłumu.
  • Jesteś elastyczny, cenisz sobie staranność i dokładność, ale potrafisz też improwizować i myśleć w sposób nakierowany na rozwiązywanie problemów.
  • Lubisz planować i organizować swoją codzienną pracę.
  • Jesteś w komunikatywny i potrafisz pracować w zespole
  • Masz dobre świadectwo ukończenia szkoły średniej lub świadectwo dojrzałości
  • Prawo jazdy oraz auto będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Staż w oparciu o niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – stawka początkowa 17,97 € brutto/h + dieta 15 € netto za każdy przepracowany dzień
  • Zakwaterowanie
  • Administratorem danych osobowych jest Balticpersonal GmbH 19055 Schwerin Wismarche Str. 302, NIP: DE 249416322. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Balticpersonal GmbH 19055 Schwerin Wismarche Str. 302, NIP: DE 249416322 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.