Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

HR Corporation
  • Gliwice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - HR CORPORATION Sp. z o. o. Miejsce pracy: Gliwice.
Kandydatów zainteresowanych współpracą prosimy o wysyłanie swojego CV

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała oraz uzależniona od osiągniętych wyników).
Pracę w atmosferze współpracy, przy wsparciu doświadczonego zespołu.
Adekwatne narzędzia pracy do celów służbowych.
Możliwość realizacji ambicji zawodowych poprzez pracę w prestiżowej firmie.
Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z Klientami.
Szybkie reagowanie na potrzeby Klientów.
Dbanie o wizerunek firmy.
Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków.
Realizacja założonych planów handlowych.
Analiza rynku i konkurencji.
Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

Wymagania

Konsekwencja w dążeniu do realizacji założonych celów.
Dobre umiejętności organizacyjne.
Dobra znajomość obsługi komputera.
Systematyczność, dokładność, zaangażowanie w pracę.
Umiejętność negocjacji
Prawo jazdy kat. B.
Znajomość języka angielskiego.
Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.