Magazynier/Operator Logistyki/Magazyn

Hilton Foods Ltd. Sp. z o.o.
  • Tychy, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Hilton Foods Ltd. – jesteśmy europejskim liderem w branży spożywczej. Specjalizujemy się w produkcji, konfekcjonowaniu oraz pakowaniu świeżej żywności na rynek polski oraz europejski. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny i zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu w Tychach poszukujemy osób poszukujących wyzwań zawodowych i rozwoju w wiodącej na rynku firmie.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier/Operator Logistyki

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawe i innowacyjne projekty
• Indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój
• Kartę sportową oraz udział w różnego rodzaju aktywnościach sportowych
• Paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, ‘’wczasy pod gruszą’’, pożyczki, zapomogi finansowe
• Firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne
• Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach

Obowiązki:
• Rozładowanie i kontrola towarów dostarczanych do zakładu oraz załadunek wyrobów gotowych
• Praca zmianowa w temperaturze otoczenia <10°C
• Rozładunek i kontrola towarów dostarczanych do zakładu oraz załadunek wyrobów gotowych
• Wydawanie niezbędnych materiałów i surowca na produkcję
• Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym (w tym kontrola temperatury w samochodach i w magazynach, wizualna kontrola surowców i produktów)
• Przestrzeganie procedur obowiązujących w poszczególnych punktach logistycznych, a także wszelkich przepisów i standardów obowiązujących w firmie (np. HACCP, FIFO, system dostaw towaru „just in time”)

Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na magazynie
• Mile widziane doświadczenie w systemie SAP lub innym systemie magazynowym
• Odpowiedzialności i dokładności w wykonywanych zadaniach
• Umiejętność pracy w grupie
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)