Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
Prohuman.Pl Grupa Opieki Sp. z o.o.

Stałe zlecenie do samotnej, kochanej i mobilnej seniorki

  • Niemcy zagranica

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Stałe zlecenie???? 77767 Appenweier????‍????Pani 85 lat????od 15.12.2023r na 6 tygodni ???? 1900 EUR + bonus ⦁ ???????? j. niemiecki na poziomie komunikatywnym lub dobrym (A2/B1)

Obowiązki

  • ⦁ ???? Stan Podopiecznego: Opieki potrzebuje samotnie mieszkająca seniorka, ma 85 lat i 165 cm wzrostu. Cierpi na inkontynencję – trzeba jej pomagać przy zmianie wkładek, osłabienie starcze i lekką demencję. Demencja objawia się dezorientacją w czasie. Podopieczna słabo widzi i niedosłyszy w związku, z czym nosi okulary i aparat słuchowy.

Wymagania

  • ????Zadania opiekunki : Do zadań opiekunki należy pielęgnacja ciała podopiecznej oraz wszelkie czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego

Oferujemy

  • W Prohuman.pl:
  • ????możesz liczyć na sprawdzone zlecenia
  • ????wspierać Cię będzie stały rekruter i koordynator
  • ????masz jasne warunki zatrudnienia i właściwą dla Ciebie formę ubezpieczenia (ZUS lub niemiecka kasa chorych)
  • ????obejmujemy Cię ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej – na wszelki wypadek
  • ????masz wsparcie praktyka ds. demencji, opiekuna medycznego, pielęgniarki geriatrycznej
  • ????zorganizujemy i opłacimy Twoją podróż, jeździmy bezpiecznie
  • ????jesteś dla nas ważny!
  • Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!
  • ☎️71 725 36 64
  • ????Aplikuj

  • ????Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji opiekunki własny pokój, Internet oraz telewizor.