Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
Michael Page International (Poland) Sp. z o.o.

Senior Financial Controller / Finance Manager (Real Estate)

  • Warszawa, mazowieckie

Manager

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Preparation of monthly management accounts
  • Monitoring of the performance and KPIs
  • Responsible for Financial Reporting of consolidated and standalone financial information (PAS & IFRS)
  • Support in budgeting and forecasting
  • Participation in the Group's year-end close process
  • Preparation of ad-hoc analysis as required by the Board
  • Supervision of external accountants and accuracy of the bookkeeping
  • Cooperation with the Group's auditors
  • Cash management of the Group
  • Reporting to the financing institutions
  • Project management in the area of finance and accounting
  • Preparation of new templates and ability to improve support tools
  • Have an active role in future implementation of new systems
  • Active participation in the investment and financing processes

Wymagania

  • Minimum 5 years of experience in finance, in audit or as a part of financial reporting/controlling team, managerial experience and experience in the Real Estate companies will be seen as a plus
  • Strong commercial attitude and perfect knowledge of IFRS
  • Recognized professional accountancy qualification (ACCA/CFA) or pursuing such qualification
  • Perfect command of English (C1 level)
  • Good attention to detail
  • Excellent working knowledge of Excel, Word and Power Point
  • The candidate should be energetic, enthusiastic, proactive, reliable, and a self-starter
  • Ability to work independently and with colleagues in different areas of the business as well as part of finance team
  • Candidate can work under pressure and deliver tasks under time restraints

Oferujemy

Attractive salary, bonus,

Broad opportunities for substantive development and promotion within the structures of the organization
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.