Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
STERNJOB SP. Z O.O.

Spawacz TIG 141 Dania - rotacje 4/1

  • Dania zagranica
  • 36 000-42 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Agencją Pośrednictwa Pracy działającą na polskim i zagranicznym rynku pracy. Posiadamy Certyfikat Agencji Pracy nr 27289

W ramach naszych usług oferujemy, pomoc w rekrutacji do najlepszych firm w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Holandii .

Wszystko co robimy robimy z pasją . Nasi doradcy są zawsze uśmiechnięci i gotowi do pracy na najwyższych obrotach . Chcemy, by każdego dnia ktoś przychodził do pracy uśmiechnięty i zadowolony . SternJob to agencja pośrednictwa pracy, która gwarantuje zadowolenie zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Na zlecenie naszego Duńskiego klienta poszukujemy spawaczy TIG 141 do pracy Aalborg - Dania

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-18:00 z półgodzinną przerwą

SYSTEM PRACY : ROTACJE 4/1 lub 3/1

! TESTY NA MIEJSCU: Będą przeprowadzane próbki pierwszego dnia pracy ! - każdy kandydat aplikujący otrzymuje zdjęcia i specyfikację próbek do wglądu.

START PRACY - 15 kwiecień

Zakres obowiązków

  • Spawanie części rur,
  • Stal nierdzewna
  • Zakres materiałów: 8, 8.1(stal nierdzewna) lub 1-11
  • Firma specjalizująca się w branży farmaceutycznej

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub duńskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy i samochód
  • Aktualny certyfikat TIG 141 - ważne ! osoby bez aktualnego certyfikatu mogą aplikować - ponieważ po zdanych próbkach będzie możliwość wyrobienia nowego w firmie
  • Certyfikat HOT WORK oraz paragraf 17 - dla osób ,które nie mają mogą wyrobić po zdanych próbkach (można go zrobić online w 4-5h )
  • Doświadczenie zawodowe - stal nierdzewna
  • Własna odzież robocza w dniu startu ( po 2 tygodniach firma zapewni to czego brakuje w odzieży) - buty bhp, spodnie oraz koszula spawalnicza

Oferujemy

  • Duńska umowa o pracę ( tzw. związkowa)
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych
  • Stawka brutto 250 DKK/h
  • Czas pracy wynosi 57,5h tygodniowo ( według umowy 37h - wszystko powyżej z dodatkiem za nadgodziny)
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin
  • Nadgodziny płatne dodatkowo - 1 i 2 nadgodzina +44DKK, 3 i 4 nadgodzina 70DKK , powyżej 5 nadgodziny 131DKK
  • Możliwość otrzymywania wypłaty co 2 tygodnie
  • Dodatek urlopowy
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim.

Firma zapewnia zakwaterowanie około 150DKK na dzień

CV prosimy przesłać na adres e-mail: cv@sternjob.com w tytule napisać "Spawacz TIG Aalborg " .

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • System premiowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest STERNJOB SP Z O.O. 70-450 Szczecin Wielkopolska, 32/40, NIP: 8513269208. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STERNJOB SP Z O.O. 70-450 Szczecin Wielkopolska, 32/40, NIP:8513269208 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.