Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Belgia zagranica

Budowlaniec

Umowa o pracę

O nas
WORKSOL Group to firma działająca w branży HR od 2009 roku. Dostarczamy personel wiodącym firmą w Polsce. Wiele projektów realizujemy również jako podwykonawca, tak jest w przypadku wykonywania usług tynkowania za pomocą agregatu tynkarskiego, na rzecz naszego klienta w Belgii w firmie A.O.P. BV Brugsesteenweg 161, 8450 Bredene, Belgia
O naszym kliencie
Nasz klient to firma rodzinna, działająca kilkanascie lat na rynku, obejmująca swoim zasięgiem północną Belgię. Firma specjalizuje sie w budowlanych pracach wykończeniowych i zatrudnia kilkudziesięciu pracowników.

((A)) Tynkarz

Obowiązki

  • Tynkarze do Belgii - 3 osoby

  • stawka: 13-15 Euro / netto za godzinę, w zależności od doświadczenia

  • Wygodne i maszynowe tynkowanie wnętrz budynków mieszkalnych prace wykończeniowe wnętrz

  • materiały: mp75 lub gyproc x pro, knauf mixed light lub Gyproc unique writing

  • praca na jednej zmianie przez 10-11 godzin dziennie, rozpoczęcie zmiany o 6: 30.

Wymagania

  • doświadczenie w wykonywaniu tynków maszynowych za pomocą agregatu tynkarskiego (min 2 lata)

  • doświadczenie w wykonywaniu tynków ręcznie (min 2 lata)

  • dodatkową pracą na stanowisku może być układanie płytki klinkierowej (mile widziane doświadczenie w tym zakresie)

  • gotowość do pracy w delegacji (Belgia)

Oferujemy

  • zapewniamy zakwaterowanie, płacimy 500 euro za osobę, jeśli mieszkanie jest wyższe niż 500 euro (pracownik płaci różnicę)
+ 48 536 942 746