Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Covebo Work Office

Operator maszyn CNC

  • Holandia zagranica

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Praca jako programista i/lub operator maszyn CNC (frezarki/tokarki/lasery/prasy krawędziowe)
  • Obsługa maszyn CNC
  • Wprowadzanie korekt do programów/programowanie maszyn CNC
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze jednej z wymienionych maszyn CNC
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz i na dłuższy okres czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 500 - 550€ netto/40h(uzależniona od doświadczenia)- kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COVEBO WORK OFFICE SP. Z. O. O. 45-015 Opole Rynek 24/25, NIP: 7542770376 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.