Covebo Work Office

Operator wózka widłowego przedniego lub bocznego

  • Holandia zagranica

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego przedniego lub bocznego
  • Rozładunek i załadunek ciężarówek
  • Uzupełnianie pustych lokacji w magazynie
  • Przewożenie palet z towarem
  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa
  • Inne prace magazynowe

Wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • Stawka 14,30-16€ brutto/h uzależniona od doświadczenia
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich
  • Dodatki w przypadku pracy zmianowej
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Transport do pracy na terenie Holandii
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez COVEBO WORK OFFICE SP. Z. O. O. 45-015 Opole Rynek 24/25, NIP: 7542770376 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)