Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Rutom Cargo GmbH&CoKG

Kierowca kat. C+E

  • Niemcy zagranica

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rutom Cargo to firma z 75-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Jesteśmy firma rodzinną, która zyskała sławę jako Van den Broek Sneltransport B.V. Po przejęciu firmy transportowej Frans van Hout & Zonen B.V. w 2012 roku, zmieniliśmy nazwę na Rutom Cargo. Posiadamy 160 ciągników marki DAF XF 480 Super Space Cab Nasze auta posiadają bogate wyposażenie w tym obejmujące różnorodne funkcje bezpieczeństwa oraz udogodnienia dla kierowców.

Dysponujemy taborem nowoczesny taborem 180 ciągników marki DAF oraz 275 naczepami (głównie boxy, izotermy). W 90% wkykonywanej pracy kierowca nie uczestniczy w załadunkach, obsługujemy duże magazyny (wozimy przesyłki) wcałej Europie.

Miejsce pracy: Hamburg

Zakres obowiązków

  • Dbanie o stan techniczny samochodu ciężarowego
  • Kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą

Wymagania

  • prawojazdy C+E z aktualnym kodem 95 oraz karta kierowcy
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • chęci do pracy

Oferujemy

  • praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy (niemieckie ubezpieczenie, składki emerytalne)
  • nowoczesny w pełni wyposażony tabór (w każdym aucie znajduje się lodówka, przetwornica i mikrofalówka)
  • możliwość rozwoju (po przepracowanych 6 miesiącach, możliwość zrobienia kursów na LZV-zestawy 25,25m, które również posiadamy)
  • systemy 2/1, 2/2, 3/1, 6/2
  • przyuczamy kierowców bez doświadczenia
  • pomoc polskojęzycznych spedytorów
  • Administratorem danych osobowych jest Rutom Cargo GmbH & Co KG 21218 Seevetal Werkstr.1, NIP: DE 815614241. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).