Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Bytom, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH. INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA.

Kalla Smart Home to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w systemach automatyki domowej. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, od porad w zakresie doboru technologii, do uruchomienia systemu i późniejszego serwisu na obiekcie. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją, działającą na rynku od blisko 10 lat. Poszukujemy pracowników otwartych na nowe technologie i chętnych do poszerzania swoich umiejętności.

Elektryk

Obowiązki

  • montaż szaf sterowniczych
  • montaż tras kablowych oraz układanie kabli
  • montaż elementów i podzespołów według dokumentacji technicznej
  • podłączanie i uruchamianie maszyn i urządzeń
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • realizowanie prac z zastosowaniem elektronarzędzi

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • uprawnienia SEP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • kontakt z nowymi technologiami
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach