Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
SalesHR

Business Development Manager (usługi HR)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 10 000-13 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Business Development Manager

Kontrakt b2b

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jeden z najszybciej rosnących portali pracy.

Szukamy osoby na stanowisko

Wrocław
zdalnie

Zakres obowiązków

  • Identyfikacja i aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze HR
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami oraz partnerami
  • Opracowywanie strategii sprzedażowej i biznesowej w celu zwiększenia zasięgu i obrotów
  • Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji w branży HR
  • Przygotowywanie raportów dotyczących wyników sprzedażowych i postępów w realizacji celów

Wymagania

  • Doświadczenie w branży HR lub w obszarze usług rekrutacyjnych (agencja rekrutacyjna / portale ogłoszeniowe)
  • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe, poparte udokumentowaną sprzedażą
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych i pozyskiwania nowych klientów, wyszukiwania oraz docieranie do osób decyzyjnych
  • Duża samodzielność
  • Nastawienie na rezultat i efekt

Oferujemy

  • atrakcyjne comiesięczne prowizje w zależności od realizacji planu
  • po okresie wdrożenia stacjonarnym, możliwość pracy hybrydowej / zdalnej
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • możliwość realnego awansu na stanowisko managerskie i stworzenia struktur handlowych
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.