Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
WhitePress

Specjalista ds. obsługi klienta digitalowego

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 600-5 200 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

WhitePress® to ludzie, którzy działają z misją i pasją w digital marketingu. Wspólnie tworzymy i rozwijamy platformę, która opiera się na obszarach takich jak: publikacja artykułów, influencer marketing, copywriting i infografiki, efektywna promocja treści, analityka i raportowanie.

Nasze usługi skierowane są do "świadomych" klientów oraz do agencji interaktywnych, agencji SEO, domów mediowych i firm działających w branży e-PR. Współpracę zarówno z Pracownikami jak i Klientami realizujemy w oparciu o szacunek i jasne zasady.

Główna siedziba WhitePress® znajduje się w Bielsku-Białej i to tutaj zaczynaliśmy jako start-up. Obecnie stawiamy na rozwój naszych Pracowników, aby móc rozwijać również nasz produkt. Dzięki temu po 10 latach nasz zespół tworzy prawie 200 zaufanych osób na całym świecie. Dołącz do nas!

Lubisz pracować z ludźmi i czuć się potrzebny? Niestraszne Ci pisanie maili, a rozmowa telefoniczna to przyjemność, nie obowiązek? Lubisz grać zespołowo i cieszy Cię, gdy z całym teamem pracujesz na sukces? Internet to Twój świat i chcesz nauczyć się jak najwięcej o branży marketingu internetowego? Jeśli na większość pytań odpowiedź brzmi “tak” - cho do nas, będzie fajnie!

Zakres obowiązków

Jakie będziesz mieć obowiązki?

  • codzienny kontaktu mailowy i telefoniczny z klientami

  • dbanie o wysoką jakość relacji z klientami

  • wsparcie zespołu w obsłudze platformy WhitePress

  • weryfikacja nowych portali internetowych oraz już współpracujących z platformą

Wymagania

Czego będziemy od Ciebie wymagać?

  • umiejętności pracy w zespole

  • komunikatywności w kontaktach z klientami

  • umiejętności poprawnego pisania maili i prowadzenia rozmów telefonicznych

  • terminowości i rzetelności

  • obsługi komputera (Google Workspace, Internet)

  • mile widziane będzie doświadczenie w branży marketingu internetowego (ale nie jest to konieczne - jeśli tylko masz chęci, wszystkiego Cię nauczymy!)

Dlaczego warto pracować z nami?

  • zyskasz szansę na rozwój swoich kompetencji pracując u lidera w branży content marketingu

  • będziesz mieć okazję współpracować bezpośrednio z największymi portalami i wydawcami internetowymi

  • zdobędziesz doświadczenie w pracy dla rozpoznawalnych marek

Jeszcze się zastanawiasz nad aplikacją?

  • kontaktujemy się z każdą osobą, która zaaplikuje
  • nie mamy nic do ukrycia, zapytaj kogokolwiek z WhitePress np. poprzez Linkedin, jak się u nas pracuje
  • jeżeli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, wdrożymy się od podstaw
  • jeżeli nasze wymagania się nie przerażają i czujesz, że masz w sobie potencjał, to koniecznie aplikuj do nas!

Oferujemy

Co oferujemy (poza wypłatą oczywiście ;))?

  • Wynagrodzenie 4600 - 5200 zł brutto (UoP)

  • ogromną dawkę wiedzy i wsparcie doświadczonego zespołu

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia u lidera w branży content marketingu

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, MultiSport itp.)

  • pracę w firmie o dużej dynamice wzrostu, działającej na rynku międzynarodowym i obsługujących ciekawych klientów

  • szkolenia i udział w wielu konferencjach branżowych

  • udział w programie poleceń pracowników

  • świętowanie urodzin

  • wyjścia integracyjne, pracownicze inicjatywy

  • codzienne śniadania, pyszne owoce i świeżo mielona kawa

Jeśli jesteś osobą z poczuciem humoru i szybko przyswajasz wiedzę, zapraszamy do przesłania CV. Zaznaczamy, że skontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą.

Praca stacjonarna w Bielsku-Białej.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.