Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

SPAWACZ

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy fabryki w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowany jest zakład produkcyjny tłoczni. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zakres obowiązków

  • Obsługa robotów spawalniczych
  • Manualne spawanie metodą MIG/MAG i obróbka gotowych elementów po spawaniu
  • Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerobu
  • Kontrola jakości wykonanych przez siebie wyrobów
  • Obsługa oraz konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w trakcie pracy,

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Świadectwo egzaminu spawacza na metodę 135MAG (warunek konieczny)
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży automotive
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego, przestrzeń do usprawnień, wprowadzania ciekawych rozwiązań
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez pracodawcę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny PPE
  • Nagrody za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Premie Świąteczne
  • Bony świąteczne dla pracowników oraz paczki dla dzieci
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Karta sportowa "MultiSport"
  • Prywatna opieka medyczna
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Shiloh Industries Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 9372528050
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Shiloh Industries Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 9372528050zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.