Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji - Młodszy Operator CNC

  • Strzelce Opolskie, opolskie pow. strzelecki
  • 4 650-5 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Nowoczesny zakład produkujący części samochodowe, szuka pracowników na długotrwałą współprace na stanowisku młodszego operatora CNC. Masz doświadczenie - aplikuj! Będzie to docenione! Nie masz doświadczenia - aplikuj! Nauczymy Cię!

Zapewniony bezpłatny dojazd z pobliskich miejscowości.

Zapraszamy do aplikowania! Liczba miejsc ograniczona!

Zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń produkcyjnych - maszyn CNC
  • monitorowanie przebiegu pracy maszyny
  • kontrola jakości produktów

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • obsługiwałeś/aś maszyny CNC lub pracowałeś na produkcji - świetnie, będzie to docenione
  • pozytywne nastawienie :)

Oferujemy

  • bezpłatny dojazd do pracy z miejscowości: Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Zawadzkie, Zdzieszowice, Krępna
  • wynagrodzenie podstawowe 4650 zł brutto + premia
  • pracę 5 dni w tygodniu - wolne weekendy
  • możliwość pracy w nadgodzinach - 100% płatne
  • umowa o pracę tymczasową, docelowo zatrudnienie pod zakład
  • możliwość rozwoju, awansu i podwyżki
  • przyuczenie do pracy pod okiem doświadczonych kolegów
  • dodatkowe korzyści: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i twoich bliskich, ubezpieczenie rodzinne, możliwość delegacji do pracy w Niemczech

Łap okazję, bo takie jak ta lubią uciekać!

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.