Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Synthos S.A.

Młodszy Specjalista ds. Technologii

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Synthos jest koncernem chemicznym, którego działalność polega na produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań na potrzeby różnych gałęzi przemysłu.

Firma produkuje i dostarcza kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe, środki ochrony roślin oraz dyspersje i lateksy, których odbiorcami są firmy z całego świata.

Synthos posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane w Polsce, Czechach, Holandii, Niemczech i we Francji. To tam produkuje, a następnie dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania – nawet do najdalszych zakątków świata. Firma zatrudnia ponad 3 600 pełnych pasji ludzi, którzy na co dzień pracują nad rozwiązaniami pomagającymi zmieniać świat.

Linia recyklingu InVento

Dział Technologiczny Tworzyw Styrenowych

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków

  • pod nadzorem prowadzenie procesu recyklingu zgodnie z obowiązującą technologią i instrukcjami
  • analizowanie parametrów procesu technologicznego zgodnie z wymaganiami co do prawidłowości wykonania produktu końcowego, jego jakości i terminowości wykonania
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportów z całościowego przebiegu procesu
  • współuczestniczenie w pracach związanych z wprowadzaniem do produkcji nowych wyrobów, modyfikacją istniejących wyrobów i wprowadzaniem nowych surowców oraz prób technicznych
  • uczestniczenie w inwentaryzacji surowców, półproduktów i produktów oraz środków trwałych
  • współuczestniczenie w opracowywaniu dokumentacji technologicznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (praca przy produkcji lub przetwórstwie tworzyw sztucznych)
  • praktyczna znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego min. A2
  • umiejętności pracy w zespole
  • otwartość na zmiany
  • chęć pogłębiania wiedzy i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię kwartalną
  • premie świąteczne dwa razy do roku
  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny
  • grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę
  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • paczki mikołajkowe dla dzieci
  • prezent dla bobasa
  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Synthos S.A. 32-600 Oświęcim Chemików 1, NIP: 5490002108. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Synthos S.A. 32-600 Oświęcim Chemików 1, NIP: 5490002108 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.