Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Hotel Crystal Mountain*****

Zastępca Kierownika Działu Technicznego

  • Wisła, śląskie pow. cieszyński

Kierownik

Umowa o pracę

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi  „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain 5*
to nasz nowy hotel w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości: m.in. 491 pokoi, aquapark z bogato wyposażoną strefą Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 1300 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym 2021 r.

Zakres obowiązków

Jeżeli chcesz odpowiadać za:

  • Koordynowanie pracy zespołu pracowników technicznych
  • Koordynowanie pracy Wykonawców i Dostawców usług serwisowych
  • Kontrola realizacji harmonogramu przeglądów technicznych
  • Przygotowanie i nadzór nas pracami remontowymi i usprawniającymi zgodnie z wymaganiami technicznymi i przepisami
  • Prowadzenie odpraw i przekazywanie zadań pomiędzy zmianami
  • Raportowanie wyników pracy zespołu, a także przygotowywanie analiz i prezentacji wg potrzeb
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca przy tworzeniu budżetu
  • Planowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Współpraca z Kierownikiem Działu technicznego, w szczególności w zakresie bezpieczeństwa pracy, organizacji pracy, realizacji robót, koordynowania prac między pracownikami i Wykonawcami, delegowania zadań
  • Zarządzanie zamówieniami, kontrola i rozliczanie zakupów
  • Proponowanie rozwiązań obniżających koszty zużycie mediów i utrzymania obiektu
  • Wdrażanie planu oszczędności
  • Efektywną współpracę z innymi działami operacyjnymi hotelu
  • Nadzór nad działalnością operacyjną hotelu podczas dyżurów Manager on Duty (po wcześniejszym przeszkoleniu).

Wymagania

A przy tym spełniasz poniższe wymagania:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadasz wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne
  • Znajomość obsługi komputera oraz systemów: BMS, HVAC, PPOŻ
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu ogólnobudowlanego
  • Mile widziane doświadczenie w dużym obiekcie noclegowym
  • Sprawnie posługujesz się programami pakietu MS Office.

Oferujemy

My zaoferujemy Ci:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt),
  • Zniżki pracownicze na korzystanie z noclegów i usług w hotelach należących do Grupy Górskie Resorty,
  • Dla kandydatów z odległych lokalizacji wsparcie w zakwaterowaniu i wyżywieniu,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k. 00-023 Warszawa ul. Widok 8, NIP: 5213782029 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.