Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
FOX

Magazynier Wilamowice

  • Wilamowice, śląskie pow. bielski

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy jednym z czołowych producentów kształtek polietylenowych, zaworów i akcesoriów stosowanych w rurociągach gazowych i wodnych, aplikacjach przemysłowych i wielu innych instalacjach. Dzisiaj produkty FOX dostępne są dla użytkowników w ponad 70 krajach na całym świecie.

Przy tak wszechstronnym działaniu nieustannie rozwijamy zespół poszukując zaangażowanych, ambitnych i zorientowanych na rozwój pracowników oferując stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości udziału w ciekawych projektach oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Zobacz film i poznaj FOX bliżej!

W związku ze stałym i bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszerzamy

zespół naszych pracowników o:

Magazyniera/ki

Dołącz do naszego Zespołu!

Miejsce pracy: Fabryka FOX FITTINGS, Wilamowice, Więźniów Oświęcimia 50

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie towaru na magazyn
  • rozlokowywanie towaru na magazynie
  • oznaczania komponentów wejściowych
  • kontrola stanu magazynowego
  • dostarczania komponentów na odpowiednie gniazda produkcyjne
  • obsługa komputerowego systemu magazynowego

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • obsługa wózka widłowego oraz uprawnienia UDT

  • poczucie odpowiedzialności
  • obsługa komputera
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne TU ZDROWIE
  • dodatki stażowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych (foodtruckowe środy w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji , premie i paczki świąteczne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest:
    FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.