• Katowice, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie* (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: umiejętność obsługi elektronarzędzi,znajomość prac ogólnobudowlanych
  • Inne wymagania: p
    umiejętność wykonywania prac ogólnobudowlanych, posługiwanie się elektronarzędziami, zaangażowanie, punktualność, chęci do pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 07.00-15.00 lub 08.00-16.00, miejsce pracy: Katowice i miasta ościenne, rodzaj umowy do ustalenia z pracodawcą: umowa zlecenie ze stawką godzinową (od 27,70zł./h) lub umowa o pracę ze stawką miesięczną (od 4242zł.), wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)